radnotiportal_1200_600

Álláshirdetés – műszaki vezetőt keres a Radnóti Színház

Feladatok:
  • A színház műszaki tevékenységének szervezése
  • Épületüzemeltetési, beruházási és karbantartási feladatok szervezése irányítása és ellenőrzése
  • A színházi produkciók műszaki előkészítése és feltételeinek biztosítása
  • A színházi tárvezetők, karbantartó, portások és takarítók munkájának felügyelete
  • Szcenikai feladatok koordinálása, ellenőrzése
  • A műszaki területet érintő dokumentációk, beszámolók, jelentések elkészítése

Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség
  • Színháztechnikusi, szcenikusi végzettség
  • Több éves műszaki területen színházban eltöltött vezetői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Benyújtandó iratok, igazolások:
  • Fényképes szakmai részletes önéletrajz

A szakmai önéletrajzokat dr. Komáromi György gazdasági igazgató részére a komaromi@radnotiszinhaz.hu e-mail címre várjuk.

Az önéletrajz benyújtásának határideje: 2017. január 27.